ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kiek laiko praleidžiate internete?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 8:41 pm

Na, tai kiek laiko jame praleidžiate?
Gal esate nolifer?
Ką manote apie noliferius?
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Re: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:31 pm

esu totalus nolifer'is ;D pripažįstu, bet aki turiu laiko būtinai sėdžiu. man reikia visur apeit,. viską pamatyt, daug susirast, darbo yra o žiūri jau ir vakaras. o dar kokį filmą kaip visad reik užmatyt ir viskas baigiasi tuo, kad eini miegot paryčiais ;D
ir šiaip atrodo diena nebūtnant prie pc, pradedu galvot, kad pasiilgau pc, kad man reik eit tikrintis twitter ar facebook, o dar kiti puslapiai....ai žodžiu pati būdama tokia negaliu teist kitų tokių pačių ;D bet niekad nepasirinkčiau pc nei kad draugų ar būvimo kur nors su kuo nors.
Back to top Go down
blacknblue

blacknblue


Pranešimų skaičius : 65
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 2012-07-26
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Re: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:43 pm

Agne.. tu gal netyčia mono sesuo, vaikystėje atskirta nuo manęs? :DD nu bl, kur tik perskaitau ką nors apie tave, tai man toks jausmas, kad skaityčiau apie save :DD aš irgi toks noliferis palikus, ypač dabar, kai sesės nuo birželio vidurio nėra Lietuvoj, tai kompas dieną naktį mano Very Happy
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Re: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:50 pm

omg mes seses. jeeeey ;DDD va dėl ko mes tiek daug bendro turim ir taip gerai sutariam ;D na pas mus atsirado dar mano laptopas, kuriuo šiuo metu naudojasi sesuo tad man irgi daugiau laiko atsirado sedėt prie pc tai ir gaunas taip ;D
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Re: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitimeFri Jul 27, 2012 6:13 am

jeigu nėrą ką veikti kompas mane gelbėja. Ir taaaip, prasėdžiu prie jo daug, pamenu kurdama su Closure forumą, prasedėjom apie 10h prie kompo, tada vakare mums galvose buvo tik : AA AA AA o__O AA AA AA. :DDDD čia buvo no-life, tad ir pati nolaiferių neteisiu, kas kaip nori tegu daro.
šiaip visada esu už gyvą bendravimą ir susitikimus, bet kartais tenka ir prie šio "draugelio" praleist laiko gan daug. dažniausiai kol apžiūriu facebook'ą, twitterį, o dabar ir prižiūrėti ir tvarkyti AA forumą. ^^
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Sponsored content





Kiek laiko praleidžiate internete? Empty
PostSubject: Re: Kiek laiko praleidžiate internete?   Kiek laiko praleidžiate internete? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kiek laiko praleidžiate internete?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Diskusijos :: Internetas-
Jump to: