ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Patyčios

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Patyčios Empty
PostSubject: Patyčios   Patyčios Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 8:38 pm

Jūsų nuomonė apie tai?
Kaip reikėtų spręsti tokias problemas?
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Patyčios Empty
PostSubject: Re: Patyčios   Patyčios Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:53 pm

ok pradėsiu kalbėt apie tai pirma. netgi toks awesome, draugiškas ir belekaoks lobis kaip aš tokias turėjo. tiksliau turėjhau jas nuo 4 klasės kurios tesėsi na iki kokios 9 klasės. nesakau, kad to nebūdavo ir vėliau, bet kardinaliai sumažėjo kai pakeičiau klasę ir palinką.
niekad to netoleravau ir neketinu to daryti. žinau kaip tai skaudu, bet kai dėl keivkeino ne tokio žodžio jau yra pasakoma "tu nežinai ką aš išgyvenau" tai jau yra gailesčio prašymas. lyg turetum dabar su juo elgtis išskirtinai, kad jis vaikystei ar dabar tai patiria. gerai esi tai išgyvenęs, bet kas to neturėjo tai aš dar nepažįstu. ir sprendimo aš į tai net neįsivaizduoju galimo, kuris tiktų visiems. gal tas atkirtis atgal ar parodymas, kaip nuo to yra juntama butų geriausias dalykas. o ne visi gailesčiai ar dar kas. tai žmogaus juk nesugadina. pavyzdys aš ;D ok čia žiaurus pavyzdys. bet kiekvienas tai patyręs jau turi šiokį tokį apsauginį sluoksnį. ai net nežinau ką čia pripaisčiau. tikiuosi suprasit ;D
Back to top Go down
 
Patyčios
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Flood-
Jump to: