ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Draugystė

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Draugystė Empty
PostSubject: Draugystė   Draugystė Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 8:34 pm

Ką jums reiškia draugystė?
Ką laikote tikru draugu, koks jis turėtų būti?
Padiskutuokim.
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Draugystė Empty
PostSubject: Re: Draugystė   Draugystė Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 8:37 pm

Draugystė, kaip čia tinkamai išsireiškius. Man tai reiškia labai daug. Pvz.. Tarp manes ir tokios Lou Razz ilga draugystė tesiasi jau apie penkerius metus skaityk n.n Aš manau, kad draugystė, tai yra kai žmogus prisiriša vienas šalia kito, nebegali jau būti kartu, kvailioja, šėlioja ir džiaugiasi tomis minutėmis. Na kaip mes Breathles :DD
Tikru draugu laikau tokį žmogų su kuriuo niekados neliūdna, kuriam galiu visados išsipasakoti, pašėlti ir su kuriuo atsipalaiduoju bei jaučiuosi laisvai, nevaržoma ( čia grynai apie u Lou xD )
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Draugystė Empty
PostSubject: Re: Draugystė   Draugystė Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:58 pm

draugystė daro mus linksmesnius ;D asmeniškai man draugystė yra tai su kuo bendraudamas tu nesijauti suvaržomas, kalbi kas yra ant liežuvio galo, niekas neįsižeidžia nuo keivkeinos replikos ir dar geba pasijuokti. kaip kad pvz sveikinamės su drauge vartodamos žodžius bitch ar whore ir niekas nesuraukia nosies ir nenueina įžeidęs. aš labai greitai prisirišu prie žmonių, bet įsileidžiu sunkiai į savo vidų, kad imtų ir pradėtų mane pažinti, žinotų mano paslaptis ar ką nors labai jau asmeniško.
toks draugas su kuriuo gali kalbėti, tylėti, šėlioti, gerti vyną ar tiesiog nieko ir laikas vistiek lekia greitai yra pats geriausias ir mieliausias. tik aš niekaip nesuprantu, kodėl mano draugai vienas kito nelabai mėgsta. esu lyg tas tiltas jungiantis visus.

ir tikras draugas man bus draugas iki tol kol manęs neiskaudins. vėliau galėsiu bendrauti, bet niekad nepamiršiu ir prisiminsiu kiekvienam žingsnį. o dar jei man nuotaika ir ėst galiu pradėti. kažkodėl tikiu tuo, kad jei jau padaro kartą tai antras kartas irgi bus.
Back to top Go down
Sponsored content





Draugystė Empty
PostSubject: Re: Draugystė   Draugystė Icon_minitime

Back to top Go down
 
Draugystė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Flood-
Jump to: