ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mėgstamiausi serialai

Go down 
4 posters
AuthorMessage
blacknblue

blacknblue


Pranešimų skaičius : 65
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 2012-07-26
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Mėgstamiausi serialai Empty
PostSubject: Mėgstamiausi serialai   Mėgstamiausi serialai Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 7:03 pm

Supratau, kad žiūriu tikrai nemažai televizijos serialų, todėl įdomu, ką žiūrite jūs?
Gal norite kažką rekomenduoti arba atvirkščiai, patarti nežiūrėti?Smile
Trumpiau sakant, apie mėgstamiausius serialus reiškiamės čia.
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Mėgstamiausi serialai Empty
PostSubject: Re: Mėgstamiausi serialai   Mėgstamiausi serialai Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 9:26 pm



Aš žiūriu serialus ;D ir daug. Netgi per daug. Mano rekomendacijos ir mėgstamiausi serialai būtent šiuo metu yra štai kokie:

  • Breaking Bad
šiuo metu žiūriu nes kai ieškojau serialo vasarai kaip tik draugė parekomendavo ir anei kiek nesigailiu. niekad dorai nesuvokdama chemijos ėmiau pažinti ją. išmokau gamint leda tad jau nedaug trūksta, kad prasimusčiau į platintojus ir tuoj tapsiu turtinga motera ;D kaip kam sako, kad tai nuobodus serialas, bet man asmeniškai jis patinka. Gal pirmos serijos nebuvo iš geriausių, bet pamažu užkabina ir norisi žinoti kas bus toliau.
  • Superntatural
visiškai myliu jame viską. kiek paskutinis sezonas buvo ufo, bet paskutinė serija privertė vėl laukti naujo sezono. ten yra visko. humoro, siaubo, intrigų, jausmų ir nuostabių aktoriu.. neveltui eina 8 sezonas. Turbūt paskutinis, bet laukiu nesveikai.
  • Californication
dar vienas nesupopsintas serialas su rašytoju kuris pasakė, kad yra panašus į mane. jaučiu buvo komplimentas o ne pasišaipymas...vis dėl to tai, kad ten vyrauja šiokia tokia alternatyvaus roko dvasia man labiausiai ir patinka.
  • Shelock
du sezonai. britų serialas. intriguoja ir itraukia. dar ir kaip. Daugiau klausimų bus? Ai mano draugė jį taip mėgsta, kad geriausias Šerloko eilutes moka mintinai.
  • Vampire Dairies
kas jo nežiūri? užsikabinau. užkabinau drauges ir dabar linksminamės, nors kad ir kaip man nepatiktų kai kurie aktoriai, viską kompensuoja kiti ;D
  • The Walinkg Dead
kas mėgsta zombius, kraują, veiksmą patiks. Man patiko. Pradėjau žiūrėt, nes pradėjo žiūrėti brolis. Aš kaip atsilikus vėliau, bet rekomenduočiau pažiūrėt. Neveltui jis toks yra populiarus.
  • Harper's Island
man patinka tokie serialai ;D su mirtim ir panašiais dalykais. Žiauriai gaila, kad tik 13 serijų. Ir pagaliau man patinkantis herojus buvo geras ir nenužudytas ;D nors buvo gaila britų poros….

taip pat kaip ir daugelis esu peržiūrėjus Brison Break, Lie To Me, Bones, White Collar, CSI dalis, House. Pradėjusi žiūrėti Heroes, bet kažkaip man pabodo su juo terliotis. Kad aš tokia žiauri tinginė draugė irašinėja man Doctor Who sezonus ir tik tada tai žiūriu nes kitaip ji neturi su kuo apie tai šnekėti. Kai kurios serijos tokios boring, bet kai kurios itraukia. Kartais. Nors dabar laukiu kol irašys kitą sezoną nes paskutinė serija buvo asdhbgmjdf su Titaniku!

Kam neprijaučiu tai tik vienam serialui, nes kitus tiesiog po kokios serijos pamirštu kaip Doll House, bet True Blood.....nu negaliu man jis toks....kažkoks. pagrindinė herojė kalba su akcentu ir dar švepluoja. Butų puse velnio, bet visą seriją kalbėjausi su ekranu klausdama kaip ji čia elgias ir kodėl ji tokia buka. Nepykit serialo gerbėjai, bet aš nesuvokiu šito. Ir nedrįskit teisintis tuo, kad ten pilna erotinių scenų ;D. Žodžiu užteko man ir vienos serijos, kad atbaidytų.

Ir ketinu pasižiūrėti jei tik bus laiko kažkada tai: Blu Mountain State, išgirtajį Mad Men, Secret Diary of a Call Girl, Stephen King's Kingdom Hospital, American Horror Story, Dexter ir Lost...
sarašas didėja visada o laiko taip maža….



Back to top Go down
missdarkness

missdarkness


Pranešimų skaičius : 30
Points : 69
Reputation : 0
Join date : 2012-07-27
Age : 31
Miestas : Vilnius

Mėgstamiausi serialai Empty
PostSubject: Re: Mėgstamiausi serialai   Mėgstamiausi serialai Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:14 am

Supernatural!!! Dabar taip esu pasinešus Very Happy
Dar Vampire Diaries ♥️
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Mėgstamiausi serialai Empty
PostSubject: Re: Mėgstamiausi serialai   Mėgstamiausi serialai Icon_minitimeFri Aug 10, 2012 3:43 pm

Vienintelis serialas kuris patiko ir žiūrėjau nuo pradžios iki galo tai Harper's Island.
Po jo sekė Supernatural bei Vampire Diaries, bet po kiek laiko jų žiūrėjimas nutrūko, nes nekenčių reklamų per televizorių ir šiaip skiriu jam mažai laiko, beveik nežiūriu.
Taip pat kartais žiūrėjau Dr. House, The Mentalist.
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Sponsored content





Mėgstamiausi serialai Empty
PostSubject: Re: Mėgstamiausi serialai   Mėgstamiausi serialai Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mėgstamiausi serialai
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Diskusijos :: TV-
Jump to: