ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nemėgstamiausi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Nemėgstamiausi Empty
PostSubject: Nemėgstamiausi   Nemėgstamiausi Icon_minitimeFri Jul 27, 2012 11:28 pm

Jūsų nemėgstamiausi? Kodėl?
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Nemėgstamiausi Empty
PostSubject: Re: Nemėgstamiausi   Nemėgstamiausi Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 4:00 pm

aš mėgstu daug grupių. nemėgstu LT dainų tad net envardinsiu ir manau daugeliui aišku kodėl aš jų neklausau.

kitus toleruoju ir tikrai nekliudau, bet dabar jau nebegaliu klausyt Escape The Fate. ne todėl, kad jų muzika suprastė. tiksliau net nežinau ką jie kuria, bet Craig poelgiai mane atbaidė nuo grupės ir šiaip aš Ronnie pusei esu.


Taip pat nelabai megstu Paramore. tiesiog. anksčiau ją mėgau o dabar manęs tiesiog prie jų netraukia nei klausyt nei žinot ką ji daro ar darys.
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Nemėgstamiausi Empty
PostSubject: Re: Nemėgstamiausi   Nemėgstamiausi Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 3:22 pm

Visų pirmą lietuviška muzika, pas manęs nedominuoja, man ji tiesiog ne prie širdies.
Manęs netraukia ir Tokio Hotel, bet neturiu nieko blogo prieš juos, tačiau pati neklausau. Bet esu tolerantiška, ir nestumiu ant kitų mėgstančių to ko nemėgstu aš. : )
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Sponsored content





Nemėgstamiausi Empty
PostSubject: Re: Nemėgstamiausi   Nemėgstamiausi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nemėgstamiausi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Muzika :: Stuff-
Jump to: