ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Draugų ir artimųjų nuomonė?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Draugų ir artimųjų nuomonė? Empty
PostSubject: Draugų ir artimųjų nuomonė?   Draugų ir artimųjų nuomonė? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 12:46 pm

Ką mano jūsų draugai , tėvai ar kiti jums svarbūs žmonės apie Asking Alexandria muzika?
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Draugų ir artimųjų nuomonė? Empty
PostSubject: Re: Draugų ir artimųjų nuomonė?   Draugų ir artimųjų nuomonė? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:25 pm

mano tėvai nuo mano mažens buvo pratinami prie tokios muzikos. juk pati pradžia buvo nuo BMTH tad kai išgirdo dar vieną grupę, kurioje vyravo "rėkimas" ir nieko daugiau, kaip jie patys sako, tad per daug ir nesureikšmino. mama toleruoja, tėčiui neįdomu, nes jam muzika nėra svarbi. brolis mėgsta visai kitokia muzika, bet nesipešam o sesuo...kam jos nuomonė rūpi?; D dėl draugų tai daugelis amno drauigų mėgsta tokia muziką, na gal scream nelabai, bet juk ne vien tai ir teklausai, bet Someone Somewhere mėgsta tai visi be išimčių ;D o su tais kurie to nelabai megsta tai tiesiog derinamės. nėra problemos. visi klausom normalios muzikos, kurią galima klausyti, nesvarbu tai AA ar Katy Perry, svarbu, kad nebutų nesąmonė ;D
Back to top Go down
blacknblue

blacknblue


Pranešimų skaičius : 65
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 2012-07-26
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Draugų ir artimųjų nuomonė? Empty
PostSubject: Re: Draugų ir artimųjų nuomonė?   Draugų ir artimųjų nuomonė? Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:35 pm

Maniškiam, nesvarbu ką beklausyčiau, viską jie vadina metalu. :DD Nepatinka jiems, kad nevaikštau po klubus, nes nemėgstu klubinės muzikos. Sesė ir brolis labaiu tokie klubinukai. tai nesiklausau tokios muzikos, kai namie daug asmenų. O šiaip turiu draugų, kurie taip pat kaip ir aš juos žiauriai mėgsta :}
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Draugų ir artimųjų nuomonė? Empty
PostSubject: Re: Draugų ir artimųjų nuomonė?   Draugų ir artimųjų nuomonė? Icon_minitimeFri Jul 27, 2012 10:25 pm

Kiek pamenu, mama dar neklausė AA, nes dažniausiai scream klausau, kai būnu viena namie arba per ausines : D aš manau, kad jai visai patiktų, jeigu BVB tinka, tai kodėl gi AA netiks, reiks pabandyt duot paklausyt, galėsiu plačiau parašyt ką manė, dabar sunku spręsti : D
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Sponsored content





Draugų ir artimųjų nuomonė? Empty
PostSubject: Re: Draugų ir artimųjų nuomonė?   Draugų ir artimųjų nuomonė? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Draugų ir artimųjų nuomonė?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: ASKING ALEXANDRIA :: Asking Alexandria-
Jump to: