ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Misaki-chan

Go down 
AuthorMessage
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Misaki-chan  Empty
PostSubject: Misaki-chan    Misaki-chan  Icon_minitimeMon Jul 23, 2012 8:03 pm

1. Vardas - Eglė
2. Pavardė - Juozapaitytė
3. Gimimo metai - 1992-11-11
4. Gyvenamoji vieta - Kretinga, bet manau nuo rudens gyvensiu Klaipėdoj arba Kaune.
5. Tavo augintinis, jei neturi kokio norėtum? - Turiu katuką, bet norėčiau šuniuko ir manau ateityje įsigysiu ;3
6. Mėgstamiausias valgis? - Sushi, ramen, pica ir kitą.
7. Nemėgstamiausias valgis? - Paprikos, makaronai, bulvės, kaušinienė, kiaušiniai ir pan.
8. Šalys, kurias esi aplankęs/iusi, arba norėtum aplankyti? Kodėl? - Visur buvau ir visur keliavau, bet niekomet nebuvau savo svajonių šaly :DDDDDD
9. Tavo gyvenimo šūkis? - Gyvenk ir žvenk :333
10.Išrink tris geriausius savo būdo bruožus? - nuoširdumas, jautrumas, teisybės ieškojimas
11.Išrink tris blogiausius savo būdo bruožus? - tinginiavimas, ilgas miegojimas, rūkymas
12.Kaip manai, kokios yra tikrosios žmogaus vertybės? - jautrumas, gebėjimas paguosti ir padėti bėdoje.
13.Mėgstamiausia spalva? - juoda, raudona, violetinė :3
14.Nemėgstamiausia spalva? - geltona, rožinė, balta
15.Kada pirmą kartą sužinojai apie AA ir iš kur? - Breathless, kažkaip užsiminė xD
16.Mėgstamiausias AA narys? Kodėl? - Galbūt Danny, nes man jis toks crazy tipas su savo crazy ištvirkusiu elgesiu, kuris man labai patinka
17.Mėgstamiausia AA daina? - dar kolkas tokios neturiu, tik pažinuosi su jų muziką.
18.Kitos grupės/atlikėjai kuriuos mėgsti? - Black veil Brides, Iron Maiden, Evanescence, Nightwish, The Gazette, X Japan, MBLAQ, Big Bang ir daug kt. Pagrinde rokas, metalas.
19.Kokio žanro filmus mėgsti žiūrėti? - Siaubo, dokumentiniai, istoriniai ir tikrais faktais paremtais filmai mano liste visados atsiras :3
20.Ką tau reiškia muzika, tavo gyvenime? - Be muzikos nei žingsnio, ji man labai svarbi ir be jos mirčiau. Svajoju, kad sukursiu muzikos grupe. Gal kada nors?
21.Tavo pomėgiai? - Dainuoti, rašyti, piešti, fotografuoti, mokytis kalbų, vaikščioti lietuje ir daug mąstyti ;3
Back to top Go down
 
Misaki-chan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Nariai :: Prisistatymai-
Jump to: