ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Studijos

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Studijos Empty
PostSubject: Studijos   Studijos Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 11:54 am

Padiskutikuokime manau visiems aktualia tema. Universitetai, kolėgijos, kas geriau? O gal jūs jau studijuojate, tai pasigirkite ir papasakokite, ką veikiate studijų metu ?


Man tai buvo džiaugsmo, kai vakar sužinojau, jog priėmė lietuvių filologija ir režisūra, gal pagaliau nebūsiu neberaštinga ir nebedarysiu klaidos po klaidos xD
Žinoma biški baisu, nes viskas bus kitaip negul mokykloje,o man sunku apdabtuotis naujoj vietoj, bet tikiuosi studentai bus draugiški ir viskas bus ok. Tai tiek gal.
Back to top Go down
missdarkness

missdarkness


Pranešimų skaičius : 30
Points : 69
Reputation : 0
Join date : 2012-07-27
Age : 31
Miestas : Vilnius

Studijos Empty
PostSubject: Re: Studijos   Studijos Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:03 pm

Tai ką, aš irgi pasipasakosiu truputėlį. :DD Nuo rugsėjo būsiu antro kurso lietuvių filologijos studentė. Pirmas kursas prabėgo taiiip greitai, kad net nemirktelėjau. Džiaugiuos bent, kad dabar vėl grįžus atgal nebus tos baimės ir nežinios kaip pirmam kurse, kai nieko nesusigaudai, nieko nepažįsti, mieste pasiklysti. :DD Bet vis tiek buvo smagu. Tie žmonės, kurie studijuoja savo mieste, daug ką praranda, šitos visos nesąmonės tikrai yra jėga, kai tu pats sau vadas. Very Happy Žodžiu, būsimieji studentai, laukit savo studijų, nes tai patys geriausi metai!!! Bent man asmeniškai, niekad negyvenau taip gerai, niekur taip nepritapau ir nesijaučiau savimi, niekad neturėjau tiek draugų. Kažkas nerealaus.
Kas susiję su mokslais, tai mokykloj lengviau, bet užknisa krūva kitų neįdomių dalykų. O univere studijuoji tai, kas tau patinka, ir plius niekas tavęs nelaiko vaiku. Jautiesi visiškai laisvas suaugęs žmogus, nes tavęs niekas neverčia mokytis. Nepatinka - tai skrisk karvių melžt. Very Happy Tiesiog eini dėl savęs. Ir man tai patinka. Aišku, buvo ir bemiegių naktų. Ypač su leksikologija.. Ajajai, ten tai košmarėlis.. Very Happy Bet vis tiek nesigailiu, patinka man mano dalykas, kad ir kaip kartais užknistų, kad ir kiek knygų tektų perskaityt.
O kas geriau, ar universitetai ar kolegijos tai... Aš manau, priklauso dar nuo to, kokia studijų kryptis, yra dalykų, kuriuos studijuoti kolegijoje yra daug sunkiau nei universitete. Tad jeigu tu studijuoji kolegijoj arbe ne VU, kuris prestižas, tai dar nereiškia, kad tu prastesnis. Svarbu stengtis ir žinoti ko nori. Smile
Closure, dėl režisūros pakraipos pavydžiu. Smile Ir sveikinu! Aš ir apie tai mąsčiau, bet visgi meilė Vilniuj buvo stipresnė. Very Happy
Back to top Go down
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Studijos Empty
PostSubject: Re: Studijos   Studijos Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:17 pm

Ačiū.. Oho,o Lietuvių filologija sunku? Bijau, kad susimausiu? Ko mokėtės pirmam kurse? Man, tai kiek mačiau dasidės filosofijos, teatro pagrindų ir kitokių dalykėlių. Ech, laukių ir galvojų ar pritapsiu, nes aš bijau, kad nepritapsiu prie ten esančių žmonių, kadangi esu kitokia. T.y rengiuosi šiek tiek gotiškai, šiek tiek emošniški,o labiausiai prijaučiu gotų subkultūrai. Jau nuo paauglystės su ja, kai susipažinaau ir susigyvenau :/ ech tikiuosi, kad bus klaipėdos universitete neformalų
Back to top Go down
missdarkness

missdarkness


Pranešimų skaičius : 30
Points : 69
Reputation : 0
Join date : 2012-07-27
Age : 31
Miestas : Vilnius

Studijos Empty
PostSubject: Re: Studijos   Studijos Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 1:04 pm

Na, jei jau pasirinkai tą dalyką, tai manau, geriau sugebi negu kokią matematiką. Very Happy Taigi tragiška neturėtų būti. Aišku, nėra lengva, yra ką veikti, bet kad jau labai sunku tai ne. Įmanoma tikrai, jeigu tau patinka. Smile Viskas bus gerai. Yra ir literatūros ir kalbos dalykų. Kalbos dalykai sudėtingesni, bent man. Šiaip turėtum atrast ten fainų žmonių, aš su dauguma savo grupiokių/kursiokių gerai sutariu, kurios net nėra neformalės. Smile
Back to top Go down
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Studijos Empty
PostSubject: Re: Studijos   Studijos Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 2:47 pm

Aš pasirinkau, nes noriu išmokti rašyti lietuviškai ir dar dėlto, kad yra režisūra. Na, bet tikiuosi, kad viskas bus ok Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Studijos Empty
PostSubject: Re: Studijos   Studijos Icon_minitime

Back to top Go down
 
Studijos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Diskusijos :: Mokykla-
Jump to: