ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Fucking Masterpiece

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 12:26 am


Fucking Masterpiece
[You must be registered and logged in to see this image.]




Born:             

Holly Q Agny


                      

14 Kovo, 1993


                      

Molėtai


                      

Studijuojanti gyvena Utenoje.



Profesija:  

Kitų nervų ėdimas, modeliavimas, fangirlinimas ir šiaip…gyvenimas



Nuo kada aktyvi :  
nuo pačio gimimo








Fucking Masterpiece




Fallen Agness toks žmogelis kaip aš , pavadintas vardu Agnė(nemėgstu savo vardo, tad labiau prie širdies visokios pravardės ir kitos reikšmės. Tiesiog. Dabar kai Agnių už kiekvieno kampo pilna mieliau būnu Holly ar Agny . maloniau širdžiai ir sielai ;D) gimė 1993 metai kovo 14 dieną (tėtis sako “kuo arčiau 20-metis tuo labiau į žmogu tampi panaši” tai turbūt jau esu beveik suaugus ;D). gyvenu Molėtuose, bet dabar atrodo kaip ir esu pradedančioji studentė tad kraustysiuosi nuo rugsėjo į Utena. New žmonės, new pažintys. Mėgstu tai. Tiesiog mėgstu bendrauti tad labai greitai prisirišu prie žmonių, kurie būna man malonūs ir su manim elgiasi normaliai. ;D





dievinu kregždes, plunksnas, kaspinėlius, šokoladą, raudoną vyną ir cigarečių kvapą. Paskaičius atrodo tokie mergaitiški dalykai, bet man patinka. Dievinu katinus. Turiu viena storulį vardu Frankas (Frank Iero garbei pavadintą). Taip pat turiu šunį, gyvenanti lauke ir sauganti, kad tokio grožio kaip aš, niekas naktį neišneštų. Mėgtu valgyti ir ypač blynus. Iš vaisių puikiai kemšu geltonuosius greifurtus. Bet negaliu pakęsti grybų, morkų ir to maisto kuris nekvepia skaniai. Turiu įproti uostyti maistą prieš jį dedanti į burną. Tad jei nekvepia tai ir nevalgysiu. Dievinu Londoną, jo vintage stiliu, britišką akcentą ir svarbiausia mano trečdalis vyrų britai, tad kaip jo galima nemėgti ;D būtinai ten noriu kada nors nuvykti. Taip pat mano sąrašuose yra Vokietija ir LA arba NY. Mane tiesiog traukia ten kur daug žmonių, šurmulio ir vyrauja gyvenimas ;D
Mėgstu rašyti. Ypač ff ar kažką panašaus. Eiti miegoti paryčiais ir miegoti pusė dienos. Žiūrėti filmus kurie prikaustytų mano dėmesį. Iš filmų mėgstu psichologinius, kiek siaubo filmus,. Nelabai žiūriu romantinius ir komedijas. Man reikia to, kad butų galima pagalvoti, kur būtų įtempta, o ne tu lengvučių dalykėlių.




Esu atsakinga už savo žodžius ne už tai kaip tu juos supranti




Kaip asmenybė aš labai miela. Bendraujanti,. Šilta. Gebanti suprasti, išklausyti ir paguosti. Bet pradedant bendrauti artimiau galima pastebėti ir demono požymiu. Kaip kad didelis sarkazmo pasireiškimas. Ne todėl, kad norėčiau kažką įžeisti. Tiesiog taip gaunasi savaime. Ką pasakau būna, ka ir ištariu o tada prasideda pykčiai ir kiti dalykai. Prikaišiojimai, kad aš galvoju vienaip ar kitaip. Nekenčiu kaip prasideda tokie dalykai “juk manai…” tai damn iš kur kažkas gali įlyst į mano galvą ir žinoti ką aš mastau ir ko ne? va to negaliu pakęsti. Taip pat niekad neatsiprašysiu jei nesijausiu kalta. Turbūt veikia principai, bet aš negaliu nusileist, kai žinau, kad nieko aš nepadariau, kad turėčiau dabar šliaužiot ant kelių ir prašyt atleidimo. Nenori nereikia norėsi nebus. Išgyvensiu ir be kažko tokio artimo gyvenime. Mane sunku supykdyti, bet aš greitai atleidžiu. na beveik visada, nes kai aš pikta geriau trauktis man iš kelio, nors aš tada šalinuosi žmonių. Aš beveik neverkiu. Mano geriausia drauge matė mane tik vieną kartą beverkiančią ir tai tik tada kai atrodė, kad pasaulis slysta iš po kojų. Kažkaip gebu viską išgyventi savyje ir nemėgstu pasakoti apie save daug dalykų. Čia tik gelytės patikėkit, esu tiesiog fat, unpretty ir alone.
Bet ka dir ką čia prirašiau aš vis tiek esu šiltas ir labai draugiška ;D




My life my poison



Gal, kaip ir Danny esu išgyvenus daug per savo šitą gyvenimą. Bet vienintelio dalyko niekada negalėčiau atsisakyti. Muzikos. Turbūt pati savo nudėčiau jei negalėčiau girdėti. Garsai aplink mus. Muzika. Kiekviena laisva minutė praleidžiama su įjungta daina ir įsivaizdavimas muzikos klipo (nu jau tik nesakom, kad anei viena nekurėt dream life su kokiu seksualiu biču ;D)
Mano kompiuteris pilnas muzikos. Aišku, daugiausiai ją sudaro tai ką aš klausau dažniausiai, bet pasiknisus galima atrasti visko. Žiauriai mėgstu Avenged Sevenfold, nes tai grupė, kurią klausant, žiurint klipus ar live’us aš amžinai pasiverkiu, o tai jau yra belekas. Taip pat Falling in Reverse, nes Ronnie yra žmogus, kuris daug kam mane ikvepė. Bring Me The Horizon su Oli, netgi patyrus šitiek dalykų ar Sleeping with sirens. O dar daug daug daug grupių kurias mėgstu ir klausau tad tikrai muzikoj nelaikau savęs prasta ;D
Apie AA buvtų galima pasakyti, kad jie patys pamažu įplaukė į mano gyvenimą. Niekas nepasakė, niekas nepasiūlė, tiesiog žinojau juos ir tiek. Pradžiai kažkas kirbėjo susiję su BVB tada užmačiau Kerrang’ę o tada jau žiūrėk ir klipa įsijungi, ir nuotrauką pažiūri ir jau nebe pamačiau, kad esu fanė. Ir dar didelė. Ir amžinoji dilema yra yra kurį aš labiausiai narį myliu. Pradžiai patiko Ben, tada Danny, James, vėliau vėl Ben o dabar nebegaliu išsirinkt ir esu ties tais trimis. Paskaičius, kad yra forume grupės vėl masčiau į kurią jungtis, bet negalėjau išsirinkti. Man per sunku ką palikt nuošalį ;D




Už kadro




Daug nerašysiu, nes BVB forume ten aš tiek užrašius, kad mane turbūt žino skersai išilgai, plius mane čia beveik visi žino, tad kokį velnią aš čia darau šitai rašydama net neįsivaizduoju ;D
Bet žvilgtelėjus į anketą pamačiau, kad liko neatsakytų klausimų. Tad užpildykim spragas….

Mano mėgstamiausia spalva yra mėlyną. Nežinau kodėl, bet tiesiog ją mėgstu. O nemėgstamiausia…..na ne tai, kad nemėgstamiausia tiesiog aš nelabai ją turiu su kuo derinti tai žalia. (sėdi nusilakavus nagus žaliu nagų laku. Paradoksas)




štai šiek tiek apie mane. Jei turit klausimų, komentarų aš mielai bendraujanti atsakysiu ir būsiu su jumis.





THIS APPLICATION WAS MADE BY
HELLOOTTERR @ [You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.] @ ATF!
DO NOT REMOVE THIS CREDIT.






Back to top Go down
blacknblue

blacknblue


Pranešimų skaičius : 65
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 2012-07-26
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 6:06 pm

Labas Fallen Agness, malonu susipažinti :DD
Aišku čia jau juokai prasideda ir baigias :DD
Man visada patinka skaityt tavo aprašymus tiek bvb fore, tiek čia, moki labai smagiai ir įdomiai parašyti.
Tiek to pasireiškiau čia, tai tuo pačiu palinkėsiu, kad būtum čia aktyvi kaip visad Agnyt :DD
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 6:16 pm

labas, Blacknblue, malonu susipažinti su tavim taip pat ;D kas tu tokia išvis? ;DDD
gerai, aš nuoširdžiai neatsimenu ką čia prirašiau pritauzydama, bet malonu, kad perskaitei (o dar specialiai dėjau mažuti raštą, kad nesikankintų kas nors skaitydamas ;D).
aš būsiu aktyvi jei su manim kas nors bus, kaip ir BVB fore kur būdavom mes ;D
Back to top Go down
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 9:28 pm

Hellow ;3 Sveika atvykus ir malonu susipažinti n.n Tikiuosi, kad būsi aktyvi ir sorry, kad nueditinau tavo parašą xD
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 9:40 pm

Heeeey ;D ačiū man taip pat malonu susipažinti su tavimi ;D aš ir esu aktyvi, vis užeinu, viena pasivaikštau, vėl išeinu ;D tokia kaip dvasia atrodau ;D
aš kai pamačiau, net atšokau. nesupratau nei kas nei dėl ko ir jokio pasiaiškinimo ar raštelio ;D kita kart manęs taip negąsdinkit ;D
Back to top Go down
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 12:22 pm

Gerai xD svarbu, kad bent jau eina jau parašus dėtis tau. O aš vis smailų paieškose xD ir nieko doro nerandu. Dar ieškau įdomybių su AA irgi nieko doro nerandu xD lolz nesiseka šią sav man xD pirštai sužaloti, rasti nesiseka nieko xD įdomu ar rytoj pasiseks dokumentus vežti į universiteta Very Happy
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 3:02 pm

wow. įsijautus skaičiau šį aprašymą ir man jis taip tobulai patiko.
jei tik galėčiau, išniurkinčiau tavo Franką. (ohhh, Frank Iero.. :3)
iš tiesų atrodai, labai šilta asmenybė, neieškanti žodžio kišenėje, o man tokie žmonės patinka.
ir... tu tikrai pretty! ^^
tad ačiū , kad tu esi čia. :3

Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 4:27 pm


Closure ---> man jį ėjosi dėtis ir anksčiau tik kai nukoregavai likau kiek nustebusi ;D kita kart manęs taip negązdink ar pranešk, nes jau maniau, kad kam nusižengiau ar ką padariau negero ;D dėl smile tai visada galima paieškoti. jei dar neradai galiu prisidėti prie paieškų kad ką atrasti gražaus prie smile ar kitų dalykėlių. su kodais kaip nekeista dar gebu elgtis kartais ;D ohhh vargšele aš irgi nežinau kaip ryt dokumentus nuvešiu, bet tikiuosi viskas bus laimingai ir per tą karštį kur neišvirsiu ;D

Breathless---> awww man nuoširdžiai gaila tavo akučių, kad gadinai jas skaitydama šitai ir dar tokią nei šiokią nei tokią rašliavą ;D mano Frankas yr piktas katinas, atsigimęs į mane ir labai draskosi tad be žymių nepaliktu, bet jo murkimas ir meilumas visą pykti panaikiną ;D na man su žodžiais neproblema, kišenių net neturiu tad ir jų ieškot nereikia ;D
awwww pamaloninai. tu taip pat very pretty ;D dėkui, kad pakvietei ir manau tikrai susibendrausim ir būsim drauge ;D
Back to top Go down
Closure
Admin
Closure


Pranešimų skaičius : 124
Points : 262
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 31
Miestas : Klaipėda/Kretinga

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 4:38 pm

Ok galėtum prisidėti prie paieškų, nes aš pamiršau vieną saituką, kur yra labai gražių *kad ir azijietiškų* bet smile ten faini ir linksmi xD
Back to top Go down
missdarkness

missdarkness


Pranešimų skaičius : 30
Points : 69
Reputation : 0
Join date : 2012-07-27
Age : 31
Miestas : Vilnius

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 11:16 am

Arba man reikia akinių, arba tu čia per smulkiai parašei xDD
Back to top Go down
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 3:56 pm

jeeeey bent vienas to neskaitė ;D aš čia specialiai, kad neskaitytumėt apie mane mažą šriftą užmečiau ir dar dalinai susiliejanti ;D
Back to top Go down
Sponsored content





Fucking Masterpiece  Empty
PostSubject: Re: Fucking Masterpiece    Fucking Masterpiece  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fucking Masterpiece
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Nariai :: Prisistatymai-
Jump to: