ASKING ALEXANDRIA Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASKING ALEXANDRIA Lithuania


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Su kokia muzika užaugot?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Su kokia muzika užaugot? Empty
PostSubject: Su kokia muzika užaugot?   Su kokia muzika užaugot? Icon_minitimeFri Jul 27, 2012 11:31 pm

Beklausant muzikos, kilo toks klausimas, tad nusprendžiau paklausti Jūsų nuomonės.
Galbūt vaikystėj mėgot visai kitą muzikos stilių , nei dabar? Kaip manot, kodėl pasikeitė/nepasikeitė Jūsų "skonis" muzika
i?
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Fucking Masterpiece

Fucking Masterpiece


Pranešimų skaičius : 153
Points : 182
Reputation : 0
Join date : 2012-07-25
Age : 31

Su kokia muzika užaugot? Empty
PostSubject: Re: Su kokia muzika užaugot?   Su kokia muzika užaugot? Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 4:03 pm

mano noras slinkti į tai ką kalusau dabar pradėjo bręsti nuo kokių 12 metų, nes tada gavau savo pirmą mp3. ėmiau siųstis dainas ir jas klausyt. dar dabar atmenu HIM, TDG ar 30STM repertuarą. dar Paramore klausiau. ir taip slinkau prie dabartinių dainų.
o mažute užaugau...na taip užaugau su lengva muzika kurios klausydavosi tėvai, bet nemanau, kad tai mane kažkaip labai pakeitė.
Back to top Go down
Breathless
Admin
Breathless


Pranešimų skaičius : 179
Points : 507
Reputation : 0
Join date : 2012-07-23
Age : 28

Su kokia muzika užaugot? Empty
PostSubject: Re: Su kokia muzika užaugot?   Su kokia muzika užaugot? Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 3:14 pm

Kai buvau 12-13 metų įvyko lūžis mano gyvenime. Jį padarė grupė Cinema Bizarre. Dar kaip dabar prisimenu, kai mama parnešė kažkokį žurnalą, ir buvo jų plakatas, nusprendžiau pasidomėti, kas per vieni jie tokie yra. Tada prasidėjo metalcore era, grupė po grupės, daina po dainos ir visos iš sunkiosios muzikos repertuaro. Nuo tada mano požiūris į muziką pasikeitė kardinaliai, be rock/metal neįsivaizdavau nė dienos, ir taip iki dabar.
Kai buvau maža, apart pop muzikos, daugiau nieko nežinojau. Džiaugiuos, kad dabar klausausi tikros muzikos kuri man daug reiškia mano gyvenime.
Back to top Go down
https://askingalexandria.forumotion.com
Sponsored content





Su kokia muzika užaugot? Empty
PostSubject: Re: Su kokia muzika užaugot?   Su kokia muzika užaugot? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Su kokia muzika užaugot?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ASKING ALEXANDRIA Lithuania :: Off topic zone :: Muzika :: Stuff-
Jump to: